Viličarist (m/ž)

Mjesto rada: ČAKOVEC, MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

Broj traženih radnika: 2

Razina obrazovanja: SSS, završena škola tehničkog usmjerenja

Radno iskustvo: Nije važno

Vrsta zaposlenja : Na određeno; povećan opseg posla, mogućnost trajnog zaposlenja

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Smještaj: Nema smještaja

Poslodavac: Čakovečki mlinovi, dioničko društvo za proizvodnju i promet prehrambenih proizvoda, Čakovec

Kontakt:

  • pisana zamolba: Čakovečki mlinovi, d.d., Mlinska 1, Čakovec
  • e-mailom: [email protected]
  • telefon : 040/375- 512 ili 091/ 618- 6446

OPIS POSLA:

  • po nalogu organizatora otpreme robe vrši utovar, odnosno istovar robe u kamion ili vagon,
  • manipulira gotovim egaliziranim proizvodima unutar skladišta,
  • vrši pranje viličara prema uputama SSOP,
  • vrši redovno tjedno i mjesečno održavanje viličara za koji je zadužen prema radnoj uputi i   planu održavanja,
  • dužan je obavijestiti organizatora otpreme robe o neispravnostima u radu viličara,
  • po potrebi vrši ručnu paletizaciju sitno pakirane robe,

Uvjeti prijave:

  • potrebna minimalno završena srednja škola i osposobljenost za upravljanje viličarom (potvrda)
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima, ali nije uvjet.

Što nudimo:

  • Mentorstvo i obuku prilikom uhodavanja u posao
  • Rad u punom radnom vremenu i mogućnost zaposlenja na neodređeno radno vrijeme
  • Redovita primanja i stimulacije
  • Rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti
  • Rad u jednoj od vodećih prehrambeno-trgovačkih kompanija u Hrvatskoj
  • Poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih stručnjaka
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja