Radnik u proizvodnji i skladištu-viličarist m/ž

Opis poslova:

Pomoćni poslovi u skladištu mlinarske industrije uključuju manipulaciju gotove robe u skladištu, paletizaciju gotovih proizvoda, utovar i istovar gotovih proizvoda, sirovina i ambalaže, održavanje čistoće u skladištu, odgovornost za točnost utovarenih količina, pregled i ispravnost paleta prilikom utovara, čišćenje skladišta gotove robe i dijela mlina, manipulacija viličarom

Uvjeti prijave:

  • potrebna minimalno završena osnovna škola i osposobljenost za upravljanje viličarom (potvrda)
  • poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima, ali nije uvjet

Što nudimo:

  • Mentorstvo i obuku prilikom uhodavanja u posao
  • Rad u punom radnom vremenu i mogućnost zaposlenja na neodređeno radno vrijeme
  • Redovita primanja i stimulacije
  • Rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti
  • Rad u jednoj od vodećih prehrambeno-trgovačkih kompanija u Hrvatskoj
  • Poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih stručnjaka
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja