Dostavljač m/ž

Opis poslova:

Radno mjesto dostavljač u pekarskoj industriji podrazumijeva upravljanje vozilom do 3500 kg težine, utovar i istovar robu i vodi popratnu pisanu dokumentaciju, preuzima robu po količini i asortimanu u skladištu gotovih proizvoda i dostavlja po prodajnim mjestima, prima pisane i usmene narudžbe za idući dan, vrši kontrolu i pranje vozila za koje je zadužen, ambalaže i popratne dokumentacije

Uvjeti:

Položen vozački ispit za vozila C kategorije i kod 95 ili položen vozački ispit za vozila B kategorije sa iskustvom na poslovima vožnje

Što nudimo:

  • Mentorstvo i obuku prilikom uhodavanja u posao
  • Rad u punom radnom vremenu i mogućnost zaposlenja na neodređeno radno vrijeme
  • Redovita primanja i stimulacije
  • Rad u okruženju u kojem možete pokazati Vaše sposobnosti
  • Rad u jednoj od vodećih prehrambeno-trgovačkih kompanija u Hrvatskoj
  • Poticajno radno okruženje u timu kompetentnih i motiviranih stručnjaka
  • Mogućnost usavršavanja i napredovanja